всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Форум Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия
Справочник логиста

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству
24 сентября 2018
УВК отмечает 17-летие
Компания УВК в сентябре этого года отмечает свое 17-летие. Стоя у истоков украинской логистики, УВК помогла сотням компаний выстроить эффективную систему управления товаропотоками и в разы повысить прибыльность их бизнесов.
Подробнее

20 июня 2018
e-Delivery Day: профессионально о рынке доставки в e-commerce
12 июля в OMNI Campus (ВДНХ) состоится eDeliveryDay - профессиональное событие для компаний, которые формируют инфраструктуру рынка доставки в e-commerce.
Подробнее

19 июня 2018
Встреча специалистов холодной логистики
4 июля компания SystemGroup проводит мероприятие, посвященное холодной логистике, Сold Chain Logistics Event, с участием международных экспертов по автоматизации бизнес-процессов.
Подробнее
НОВОСТИ


14 июня 2018
«Нова Пошта» ставить поштомати у супермаркетах «Ашан»

«Нова Пошта» в усіх 26 супермаркетах мережі «Ашан Україна Гіпермаркет» відкриває міні-відділення, оснащені поштоматами останнього покоління. Їх відкриття триває в межах розширення та оновлення мережі відділень «Нова Пошта» протягом поточного року на 1000 відділень (як власних, так і партнерських) по всій Україні. Це розширення передбачає оцінку ефективності існуючих та потенційних локацій на різних територіях, а також зміну розміщення відділень, щоб зберегти оптимальну концентрацію відділень та їхню близькість до клієнтів. У свою чергу, мережа супермаркетів «Ашан Україна Гіпермаркет», що розвиває омніканальність, через поштомати у відділеннях «Нова Пошта» видаватиме своїм клієнтам замовлення на непродовольчі товари, заздалегідь оформлені через електронний канал продажу.

Нагадаємо, що «Нова Пошта» і «Ашан Рітейл Україна» вже співпрацюють в сфері e-commerce. Логістичний підрозділ «Нової Пошти» надає рітейлеру послуги фулфілмента для розвитку інтернет-каналу продажів непродовольчих товарів. Зокрема, компанія займається розвантаженням товарів, їх зберіганням, відбором і формуванням замовлень (комплектація і упаковка), а також оформленням супровідної документації, відвантаження та інформаційним супроводом.

Просмотреть архив новостей


Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Логистический оператор
Транспортные биржи
Таможенные брокеры
CPTL GROUP
13 принципов работы таможенного брокераЯндекс цитирования
Designed by
www.jstudio.com.ua