всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Форум Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия
Справочник логиста

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству
15 марта 2019
Ирина Новикова – новый Генеральный директор «GEFCO Украина»
Группа GEFCO сообщает о назначении Ирины Новиковой на должность Генерального директора «GEFCO Украина».
Подробнее

13 марта 2019
ZAMMLER GROUP святкує 12-річчя!
Сьогодні виповнюється 12 років українській логістичній компанії ZAMMLER! Компанії, яка першою з вітчизняних логістів почала надавати послуги фулфілмента і першою вийшла на міжнародні ринки!
Подробнее

4 марта 2019
В Україні є своя «МЕТА»
На черговій зустрічі з циклу «Як білі ворони досягають мети. Діалоги про глибинні трансформації» презентували «МЕТУ» - український переклад книги Еліяху Голдратта.
Подробнее
НОВОСТИ


31 января 2019
Як «білі ворони» досягають мети. Діалоги про глибинні трансформації

З нагоди видання українського перекладу книги Е. Голдрата «Мета» консалтингова компанія Apple Consulting та kmbs запрошують власників та топ-менеджерів на зустріч, присвячену глибинним трансформаціям у бізнесі. Книга Е. Голдрата дала світу методологію Теорії обмежень, завдяки якій такі світові гіганти як Amazon, Mazda, Boeing, TataSteel, GeneralMotors і навіть уряд США та Японії досягнули неабияких результатів.

Діалоги про глибинні трансформації - це Дискусійний майданчик, де власники та топ-менеджери можуть познайомитися з унікальним різногалузевим досвідом від самих «білих ворон», - людей, які не побоялися зробити революцію на своїх ринках та досягти успіху.

Запрошені спікери розкажуть, як їм вдалося зробити «неможливе» в бізнесі в Україні.  Як це: працювати у галузі з чітко встановленими правилами, але не підкорятися їм? Чи завжди результати виправдовують ризики? Як досягнути успіху, коли всім здавалося, що так не можна?

Відповіді на ці запитання варто шукати в  методології Теорії обмежень, яка дає можливість змінити власні підходи до управління та трансформувати свої компанії.

Результатами практичного застосування цього бізнес-підходу поділяться:

 • Олександр Суворов - власник PET Technologies. Це європейський виробник видувного обладнання для ПЕТ-тари. Компанія працює з 1999 року. За цей час  виросла до міжнародного рівня, з торгівельно-сервісними представництвами у 15 країнах світу. З 2009 року експортна складова є ключовою домінантою у стратегії  компанії. Серед клієнтів - ABInBEV, Olvi, Unibrew, CocaCola, Pepsi, Carlsberg, Efes, IDS Borjomi Grou.
  Олександр Суворов розповість як виглядало впровадження змін за системою Теорії обмежень, та як це допомогло не тільки стати надійним постачальником обладнання, а й відкрило нові можливості для зростання.
   
 • Антон Мартинов - співвласник видавництва «Наш Формат», «біла ворона», яка руйнує усі стереотипи видавничого ринку, а також працює на велику мету - замінити в Україні всю російськомовну ділову літературу українською.
  Компанія «Наш формат» зробила революцію на ринку нон-фікшн літератури, почавши системно видавати переклади світових бестселерів українською мовою. Основний фокус видавництва: бізнес-література, економіка, політологія, а також мотивація та саморозвиток. Починаючи з 2013-го року наклади видавництва зросли у 25 разів із 16 тисяч у 2013 році до понад 400 тисяч примірників у 2018 році. У 2019 році «Наш формат» представив українське видання книжки «Мета» Еліягу Ґолдрата - ключову роботу автора Теорії обмежень.
   
 • Андрій Колотов - партнер Apple Consulting, викладач kmbs та учень Еліягу Голдрата. Має глибокі знання ланцюга постачання «виробник - постачальник - мережевий роздріб», та вміє його вдосконалювати. Андрій став керівником першого в Україні проекту з впровадження ТОС в мережі аптек «Аптека гормональних препаратів» та довів цей проект до успіху з досягненням клієнтом кращих показників у галузі. Наразі на його рахунку понад півсотні задоволених результатами співпраці компаній, серед яких «КОСМО», MOYO, «Артеріум», «Віола», «Снайт» тощо. Андрій займається найбільш складними комплексними проектами у ролі Аудитора, «постачає» всередину компанії та на ринок нові знання та новітні міжнародні розробки в галузі ТОС.
  Андрій Колотов поділиться інсайтами, що «вшиті» поміж рядків книги.

Зустріч відбудеться 20 лютого у Києві. Детальніше - https://www.facebook.com/events/293939661478939/

Вартість участі: 600 грн
Реєстрація: https://goo.gl/bBZqrH

Інформаційні партнери:
Mind.UA https://mind.ua/
Leadership Journey - журнал о лидерах и лидерствеhttp://www.leadership.name/
Logist.FM https://logist.fm/

При виникненні будь-яких запитань, звертайтеся:
☎ +38 073 100 11 29
✉ yuliia.naidych@kmbs.ua
YuliiaNaidych

Просмотреть архив новостей


Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Логистический оператор
Транспортные биржи
Таможенные брокеры
CPTL GROUP
13 принципов работы таможенного брокераЯндекс цитирования
Designed by
www.jstudio.com.ua