всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству10 октября 2019
Оптимальная маршрутизация для доставки стройматериалов
Доставка стройматериалов является, пожалуй, наиболее сложной для маршрутизации, и связанно это прежде всего с тем, что доставляемая продукция имеет различные характеристики по весу и объему.
Подробнее

15 марта 2019
Ирина Новикова – новый Генеральный директор «GEFCO Украина»
Группа GEFCO сообщает о назначении Ирины Новиковой на должность Генерального директора «GEFCO Украина».
Подробнее

13 марта 2019
ZAMMLER GROUP святкує 12-річчя!
Сьогодні виповнюється 12 років українській логістичній компанії ZAMMLER! Компанії, яка першою з вітчизняних логістів почала надавати послуги фулфілмента і першою вийшла на міжнародні ринки!
Подробнее
НОВОСТИ


4 марта 2019
В Україні є своя «МЕТА»

Так буває, зробивши перший крок, людина зупиняється, роздумує і робить те, що потім назавжди змінює її життя. Вона або починає рухатися вперед, або лишається на місці, хоча насправді, - повертає назад, бо світ навколо стрімко летить далі. Так і компанії кожного разу постають перед вибором - чи перетинати межу комфорту, коли і так все, здається, добре. І чи починати впровадження нових практик, коли і так, здається, не вистачає часу, коштів, людей...

Сьогодні, напевне, важко зустріти амбітних, цілеспрямованих менеджерів, котрі би не чули про Теорію обмежень і не знали (читали) книгу Еліяху Голдратта «Ціль». Чи всі вони використовують у своїй роботі принципи Теорії обмежень - питання. Але те, що книга докорінно змінила уявлення про успішний бізнес і примусила багатьох переглянути критерії ефективного використання наявних ресурсів - факт.

І кожного разу, кожна компанія, починаючи свій шлях по Теорії обмежень, проходить всі ті етапи, які пережив головний герой «Цілі» Алекс Рого, і так, як і він, подолавши зневіру, відчуває в кінці гордість і легкість, і готовність розвиватися далі.   

Саме такими надихаючими і суперпозитивними історіями поділилися гості чергової зустрічі циклу «Як білі ворони досягають мети. Діалоги про глибинні трансформації», який проводить компанія Apple Consulting спільно з kmbs.  

Три «білі ворони» з різних галузей та ринків - Олександр Суворов, власник PET Technologies, Антон Мартинов, співвласник видавництва Наш Формат та Андрій Колотов, партнер Apple Consulting розповіли, як це - робити зміни у компаніях та досягати найамбітніших мрій. Всіх спікерів так чи інакше поєднала Теорія обмежень, викладена в книзі Еліяху Голдратта. І зібрала всіх разом дуже очікувана і знакова для бізнес-спільноти України подія - вихід українського перекладу бестселера Еліяху Голдратта від видавництва «Наш формат». В українській версії книга отримала назву «Мета». Доречі, вартість книги, - всього 200 грн. І це - свідома політика видавництва, - забезпечити українського читача якісною і доступною бізнес-літературою. Про те, як створювалось видавництво, як розвивалось і що планує робити на майбутнє розказав його співвласник Антон Мартинов.

Андрій Колотов, партнер Apple Consulting, зосередився на самій книзі, вона продовжує дивувати світ. Після численних перекладів і кіноекранізації, з'явився комікс. Так-так, і це може бути новим напрямком у бізнес-літературі. Принаймні, на думку експерта, комікс допомагає набагато швидше пояснити людям, далеким від Теорії обмежень, у чому полягає її суть. А ще Андрій зупинився на деяких моментах Теорії обмежень, які попри свою очевидність, не є такими однозначними. Наприклад, що робити з виявленими обмеженнями (пляшковими горлечками)? Усувати? Розширювати? Ні, їх треба розвивати - використовувати максимально і безперебійно, підлаштовуючи під їх ритм всі інші процеси.  

Історія Олександра Суворова, власника PET Technologies, виявилася найбільш схожою на історію Алекса Рого. Найважчим, за його словами, було переконати робітників не працювати безперебійно.   

«Впровадивши підхід Теорії обмежень ми скоротили вдвічі час виробництва, - розказав Олександр Суворов. - Найскладніше у впровадженні - це зміна парадигми в головах людей. На цьому «ламається», певно, 80% впроваджень. Пам'ятаю випадки, коли деякі наші робочі центри на певному етапі повинні були просто деякий час нічого не виробляти, бо не треба було! Ми казали робітникам сидіти, читати чи дивитися кіно, але не виробляти деталі. А вони, навпаки, ховали заздалегідь заготовки, щоб потім бути зайнятими весь час».

Тепер все відбувається по-іншому. Теорія обмежень - це простий та логічний підхід, однак саме прості рішення найскладніші у впровадженні.

Що ж, «білі ворони» досягли своєї мети, надихнувши усіх присутніх «приміряти» до себе Теорію обмежень (якщо це ще не було зроблено) і освіжити знання, перечитавши книгу «Мета», тепер українською!

Просмотреть архив новостей


Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Логистический оператор
Транспортные биржи
Таможенные брокеры